Trwa komercjalizacja budynku biurowego XENON Business Park w Gdyni przy ul. Śląskiej 53. Zmodernizowany obiekt będący własnością Moderna Investment, jest już skomercjalizowany w 80%.

Doskonała lokalizacja, dynamiczny i wyróżniający się projekt oraz bardzo dobra relacja proponowanego czynszu najmu do jakości, spowodowały tak duże zainteresowanie kompleksem.

XENON Business Park składa się z dwóch brył o przeszklonej fasadzie i nowoczesnym wnętrzu. Od ul. Śląskiej ma 5 kondygnacji i wraz z pozostałą zabudową ulicy tworzy zwartą pierzeję. Budynek wewnętrzny ma 7 kondygnacji.

Budynek od ul. Śląskiej posiada dwa wejścia od frontu i dwa od strony dziedzińca. Ma trzy klatki schodowe i jest wyposażony w trzy windy.

Całkowita powierzchnia użytkowa budynków to ok. 4 tys. m2. Na dziedzińcu znajduje się parking. Miejsca parkingowe są również wydzielone od frontu przy ul. Śląskiej. XENON zlokalizowany jest w tętniącym życiem Śródmieściu Gdyni. W promieniu kilometra znajduje się Urząd Miasta, kultowa ulica handlowa Gdyni– Świętojańska oraz największe centrum handlowe Trójmiasta - Riviera.

Funkcjonalna i elegancka powierzchnia użytkowa oraz zmieniona fasada sprawiają, że XENON Business Park, stał się rozpoznawalnym punktem na biznesowej mapie Gdyni.

 

 

Żródła:

Trojmiasto.pl