Nowa inwestycja będzie nosiła nazwę POMERANIA OFFICE i zostanie zlokalizowana nieopodal Gdańskiej Starówki. Doskonałe położenie budynku zapewni dogodne połączenie ze wszystkimi ważnymi punktami Trójmiasta zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem. W bezpośrednim sąsiedztwie biurowca znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również doskonałe połączenie z autostradą A1 i drogą ekspresową S7. Nowy przystanek SKM – Gdańsk Śródmieście zlokalizowany niemal w linii prostej do obiektu umożliwi błyskawiczny przejazd między miastami aglomeracji trójmiejskiej.

POMERANIA OFFCIE powstanie poprzez rozbudowę i modernizację już istniejącego budynku w nowoczesny budynek biurowy o całkowitej powierzchni ok. 5.5 tys. m2 rozmieszczonej na czterech kondygnacjach, który dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym i doskonałej lokalizacji będzie spełniał wymogi prestiżu klasy B+. Budynek będzie posiadał reprezentacyjny hol z elegancką recepcją oraz dwoma niezależnymi wejściami do części biurowych. Na parterze zaplanowano funkcje usługowe, natomiast pozostałe piętra to powierzchnia biurowa, którą można zaaranżować zarówno w systemie gabinetowym, jak i open space. Standard wykończenia budynku będzie przewidywał między innymi: podwieszane sufity, uchylne okna, okablowanie strukturalne oraz dodatkowe zabezpieczenie energetyczne. Budynek wyposażony będzie w trzy nowoczesne windy, w tym centralnie ulokowaną windę panoramiczną. Na dachu zlokalizowane będą tarasy widokowe, z których najemcy będą mieli możliwość podziwiania pięknych widoków na panoramę Gdańska, Starówkę oraz kanał Motławy. Bezpieczeństwo użytkowników budynku zapewni całodobowa ochrona, monitoring oraz kontrola dostępu. Wewnętrzny dziedziniec zostanie przeznaczony na parking z 90 miejscami postojowymi, dostępnymi na karty abonamentowe.
UNIMOR Development to gdańska spółka deweloperska, której działalność koncentruje się na kreowaniu projektów deweloperskich oraz zarządzaniu posiadanymi nieruchomościami przeznaczonymi na wynajem. UNIMOR przynależy do grupy MARS Real Estate, którą tworzą spółki zarządzające inwestycjami i nieruchomościami zlokalizowanymi na najważniejszych rynkach regionalnych w Polsce, a łączna wartość ich aktywów nieruchomościowych wynosi blisko 550 mln zł.

 

 

Źródło: 

Unimor Development